Kategorie

Kable Patchcordy

W tej kategorii oferujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę najwyższej jakości kabli, w której skład wchodzą patchcordy UTP. Poszukujesz sprawdzonych, niezawodnych i funkcjonalnych ekranowanych kabli patchcord UTP z gniazdem RJ45? Koniecznie sprawdź bogaty asortyment przewody.com.pl
Czym są i gdzie znajdują zastosowanie kable patchcord?
Patchcord zwane są również kablami crossowymi (krosowymi) oraz powszechnie kablami typu „skrętka”. Są to kable sieciowe, których zadaniem jest transmitowanie sygnałów optycznych (patchcord światłowodowy) lub elektrycznych. Z tego też względu kable patchcord stosowane są do tworzenia skalowalnej, elastycznej i wydajnej infrastruktury sieci komputerowej i serwerowej.
Najczęściej kable patchcord RJ45 implementowane są w punktach dystrybucyjnych i połączeniach gniazd abonenckich z aktywnymi i pasywnymi urządzeniami końcowymi sieci xDSL, Ethernet oraz LAN, a także w telefonicznych sieciach komunikacyjnych. Z tego względu kabel patchcord znajdziemy zarówno w biurach, obiektach przemysłowych i lokalach komercyjnych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach.
Zainwestuj w solidny kabel sieciowy i poczuj różnicę w szybkości transmisji
W naszej ofercie znajdziesz niezwykle szeroką i dokładnie wyselekcjonowaną ofertę patchcordów nowoczesnych standardów kat. 5e i 6 pochodzących od renomowanych i uznanych producentów. Oferujemy zarówno kable o rozmiarach standardowych, krótsze kable short body, jak i kable kątowe. Asortyment ICA tworzą patchcordy kat. 6 i patchcordy kat. 5e, w tym kable ekranowane UTP, jak i patchcordy FTP. Oferujemy kable skrosowane oraz rollovery.
Wszystkie oferowane kable patchcord odznaczają się wysoką precyzją i jakością wykonania, dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zakłócenia, dużą przepustowością, a także idealną kompatybilnością z każdym patchpanelem i urządzeniem sieciowym. Nasz asortyment tworzą wyłącznie sprawdzone i chętnie wybierane przez specjalistów kable marki Vidiline.
Trwałe patchcordy cat. 5e i 6 o dużej przepustowości w świetnej cenie tylko w ICA
Czy wiesz, że okablowanie stanowi zazwyczaj zaledwie 10% budżetu przeznaczanego na budowę sieci i jednocześnie jest odpowiedzialne za ponad 50% wszystkich awarii sieci informatycznych? Nie daj się tej przerażającej statystyce i jeszcze dziś zainwestuj w dobrej jakości kable sieciowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kabli patchordowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16