Kategorie

Kable Głośnikowe

Sprzęt audio jest tak dobry, jak jego najsłabsze ogniwo. Z tego też względu niskiej jakości kable głośnikowe mogą znacząco ograniczyć jakość brzmienia, niezależnie od rodzaju podzespołów sprzętu grającego. W tej kategorii prezentujemy starannie wyselekcjonowane kable głośnikowe marki Vidiline – zarówno standardowe przewody do głośników z wysokogatunkowej miedzi, jak i profesjonalne przewody z miedzi beztlenowej OFC, które zagwarantują możliwie najwyższą jakość dźwięku oraz wieloletnią bezproblemową eksploatację. Zapraszamy do zakupów!
Jaki kabel do głośników wybrać?
Przewody głośnikowe można podzielić i skategoryzować na wiele sposobów. Niemniej, jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem zakupowej decyzji, jest rodzaj materiału żył oraz przekrój kabla. Dysponujemy kablami OFC (miedź beztlenowa) oraz standardowymi kablami Cu z żyłami wykonanymi w całości z wysokojakościowej miedzi.
Znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone przewody do głośników marki Vidiline o przekrojach od 2×0,5 mm do 2×4,0 mm. Wszystkie przewody z miedzi beztlenowej i standardowej oferujemy w 100-metrowych rolkach.
Dlaczego warto zainwestować w kabel OFC?
Kable z miedzi beztlenowej OFC (ang. Oxygen-free copper) to obecnie najlepsze przewodniki stosowane w okablowaniu audio. Miedź beztlenowa powszechnie wykorzystywana jest w wysokiej jakości przewodach, których celem jest możliwie bezstratna transmisja sygnałów audio. Poza tym kabel OFC niemal całkowicie eliminuje możliwość utlenienia się miedzi z kabla, co znacząco wpływa na komfort i czas eksploatacji przewodów głośnikowych. Postaw na sprawdzone okablowanie audio i ciesz się najlepszą jakością dźwięku.
Najwyższa jakość dźwięku tylko ze sprawdzonymi kablami głośnikowymi Vidiline
W asortymencie przewody.com.pl znajdziesz bogatą oraz dokładnie wyselekcjonowaną ofertę, którą tworzą profesjonalne kable głośnikowe renomowanej i uznanej marki Vidiline serii standardowej oraz serii PRO z miedzi beztlenowej OFC.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania dotyczące kabli głośnikowych? Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy z przyjemnością rozwieją Twoje wątpliwości oraz zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4