Kategorie

Kable Alarmowe

W tej kategorii znajdziesz naszą kompleksową ofertę, w której skład wchodzą kable alarmowe i kable domofonowe. Oferujemy przewody alarmowe YTDY 6×0,5 mm oraz YTDY 8×0,5 mm. Każdy kabel domofonowy alarmowy wykonany został z najwyższej jakości materiałów gwarantujących wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
Tutaj kupisz sprawdzony kabel alarmowy domofonowy
Trudno wyobrazić sobie przewodowe systemy alarmowe oraz wizyjne bez odpowiednio dobranego okablowania. Każdy alarm domowy czy firmowy składa się z odpowiednio dobranych alarmowych kabli domofonowych zewnętrznych i wewnętrznych. Najczęściej są to przewody ziemne żelowane domofonowe z żyłami miedzianymi oraz z izolacją zabezpieczającą kable przed procesami starzenia wynikającymi z oddziaływania promieniowania UV.
W asortymencie przewody.com.pl znajdują się chętnie wybierane przez polskich fachowców kable alarmowe domofonowe renomowanej marki Vidiline. Oferujemy kable o dwóch przekrojach: YTDY 6×0,5 mm oraz YTDY 8×0,5 mm w rolkach po 100 m.
Zainwestuj w niezawodny przewód domofonowy ziemny
Niezależnie od tego, czy wykonujesz alarm domowy przewodowy, czy system alarmowy do biura, lokalu lub obiektu przemysłowego, potrzebujesz niezawodnego i funkcjonalnego kabla alarmowego 6×0,5 mm lub 8×0,5 mm, który zapewni odpowiednio wydajną transmisję sygnałów oraz jednocześnie zagwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne.
Dokładnie takie są nowoczesne miedziane 6-żyłowe i 8-żyłowe kable alarmowe domofonowe Vidiline oferowane w wersji standardowej, żelowanej oraz z zewnętrzną powłoką chroniącą kabel przed promieniowaniem UV.
Dostępne w naszym asortymencie przewody alarmowe 8×0,5 mm i 6×0,5 mm z powodzeniem zastosujesz w każdej instalacji systemów alarmowych, domofonowych i wideodomofonowych.
Kable alarmowe domofonowe YTDY 6×0,5 mm i 8×0,5 mm w atrakcyjnej cenie
Postaw na niezawodny przewód ziemny żelowany domofonowy i ogranicz ryzyko niepotrzebnych awarii i usterek systemu alarmowego lub domofonowego.
Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni kabel alarmowy domofonowy dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.